מז"א בישראל

מאפיינים של מזג אויר בניו יורק

מזג אויר ניו יורק בקיץ – הקיץ בניו יורק מתחיל בחודש יוני ונמשך עד לספטמבר. החודשים החמים ביותר הם ללא ספק יולי ואוגוסט. בתקופה זו השמש היא הכי חזקה, הלחות עולה ומקשה על הנשימה ומזג האוויר בניו יורק הוא לא הכי נוח בלשון המעטה. הטמפרטורות הממוצעות הן כ 35 מעלות חום וישנם אפילו ימים שהם החום מגיע ל 38 או אפילו 40 מעלות חום. הלחות בניו יורק היא כבדה ובחודשי הקיץ היא מגיעה לשיא של 90 אחוזי לחות. אם אתם מגיעים לניו יורק בחודשי הקיץ, אל תשכחו לקחת כובע ומקדם הגנה. מזג אוויר ניו יורק בחורף – החורף בניו יורק מתחיל בחודש נובמבר. הטמפרטורות צונחות, הגשמים מתחילים להגיע ושיא החורף הוא בחודשי ינואר פברואר. בחודשים אלה הטמפרטורות הן מתחת לקו האפס והעיר כולה מכוסה במעטפת לבנה של שלג לבן ובוהק.

מזג אוויר בניו יורק

איזה מזג אוויר בניו יורק אתם הכי אוהבים? כל אחד מתחבר לניו יורק מכיוון שונה ואוהב בה דברים שונים. יש אנשים שאוהבים בעיקר את החורף, את תקופת החגים הקרירה והמרגשת, את החגיגות ברחוב, את הקישוטים של החנויות והרחובות. לעומתם ישנם אנשים שמעדיפים להימנע מניו יורק בעונה זו. מזג האוויר הקר של ניו יורק הוא לא תענוג בשבילם כלל וכלל וכל בלגאן החגים הוא לא לרוחם. ישנם אנשים שאוהבים את הקיץ ואת ימי השמש החמימים, אחרים לעומת זאת, סובלים מחום ומהלחות הכבדה. מהי אם כך, העונה שאתם הכי אוהבים ומהו מזג האוויר בניו יורק שהכי מתאים לכם?

מזג אויר ניו יורק – עצות למבקרים

חודש יולי ואוגוסט נחשבים לחודשים הגרועים ביותר לבקר את ניו יורק. החום יכול לעלות עד ל 40 מעלות צלסיוס והלחות מגיעה ל 90% לחות. בעומס חום קשה שכזה מאוד קשה להסתובב ברחובות של ניו יורק. אם אתם רוצים לראות את ניו יורק ולא להתחבא ממנה בחדר שלכם עם מזגן, רצוי להימנע מחודשי הקיץ, בעיקר משיא הקיץ ביולי אוגוסט. מזג אויר בניו יורק בחורף הוא קר מאוד והטמפרטורות הן מתחת ל 0 מעלות. מאוד קר ברחובות ניו יורק ומזג האוויר הניו יורקי לא מאיר פנים למבקרים. גם במקרה הזה, לא כדאי להגיע לניו יורק רק כדי להישאר סגורים בבית מול תנור החימום. שימו לב שגם בחורף וגם בקיץ ישנן אטרקציות נוספות שיכולות להתעלות מעל לתנאי מזג האוויר הקשים. בקיץ הלוהט יש הרבה אירועים אטרקטיביים למבקרים, תערוכות אמנות, הופעות רחוב וקונצרטים רבים של מוזיקה באוויר הפתוח. בחורף מתחילה תקופת החגים הססגונית והשמחה. אנשים רבים יוצאים למסעות שלקניית מתנות, חנויות מציגות מבצעים מפנקים. האוויר היא אווירה של חג ושל שמחה. לחגוג את הקריסמס בניו יורק זו חוויה מעניינת וגם לחוות חורף אמיתי עם שלג וקור, סטנה קלאוס, עץ חג המולד והרבה מתנות, גם זו חוויה בלתי שנכחת שתוכלו לחוות בניו יורק בחורף.